Nerūdijančio plieno Tee

Pokalbis dabar
Informacija apie

Jei planuojate pirkti nerūdijančio plieno tee Kinija iš profesinės nerūdijančio plieno tee, inox tee gamintojai Kinija, tiekėjai, prašome nedvejodami susisiekite su Beall pramonės grupė, įrengta gamybos gamykloje, mes visada jūsų paslaugoms.

Vamzdžio tee yra skirta vandentiekio vamzdžių sujungimui vamzdžių jungties tipas. Su vamzdžio tee, santechnikas galite susieti ar skaidyti du atskirus vamzdžius srautą. Paprastai, standartinių tee naudojamas prisijungti prie vamzdžių skersmenį. Tačiau, tee taip pat galima prisijungti prie įvairių diametrų vamzdžiai, kai jame yra reduktorius. Mūsų vamzdžio Trišakiai galima iš įvairiausių medžiagų pagal poreikius skirtingoms paskirtims. Be to, tarptautinių klientų poreikiams patenkinti, jis gali būti pagamintas pagal įvairių standartų, tokių kaip ASME, DIN, JIS, EN, ir tt.

Mes siūlome santechnikos įranga, nerūdijančio plieno sanitarinių įtaisų ir nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės, kurios yra gaminami naudojant optimalų kokybės nerūdijančio plieno. Mūsų platų sanitarinių nerūdijančio plieno tee yra žinomas tarp pirkėjo dėl jo atsparumas tempimui. Šių plieno vamzdžių jungiamosios detalės įvairių klasių ir apdailos pagal poreikius.

Specifikacijos:
1.size: DN25-DN100, 1"-4"
2.Standards: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3.Material: SUS304, SUS316L
4. filtravimo tikslumo: 0,45, 0,10, 0,65, 1.0, 3.0, 5,0, 10,0 (μm)
5. filtro medžiaga: politetrafluoretileno (PTFE), polipropileno (PP), polieterio suminis kiekis (ESP/PS), kaip ir PVDF (PVDF), nailonas (N6, N66), maišymo bauda (KN - CA)
6. darbo temperatūra: < 125
7. filtruoti kiekio: 1-14. (a)
8. jungiantis formas: suvirinimo, paparčio, siūlai, jungė
9. sandarinimo medžiagos: EPDM, FPM
Tipai:
BS traukti Tee
SMS Tee
3a Tee
Pakaba Tee
Paviršius:
Viduje paviršiaus apsaugos priemonėmis: Ra≤0.8μm/1.6μm
Išorinio paviršiaus apdorojimas: Ra≤0.8μm/1.6μm
Taikomoji programa:
Itin grynas vandens ir filtravimas; Itin grynas elektroninių cheminį tirpalą filtravimas; Fermentacijos bakas, cisternų, ingredientų skardinės, sterilus išmetimo, įleidimo valymui; Elektroninės pramonės didelio grynumo dujų filtravimo

Tyrimo