Nerūdijančio plieno marškinėliai

Pokalbis dabar
Informacija apie

Vamzdžių tee yra vamzdžių armatūros rūšis, skirta sujungti vandentiekio vamzdžius. Santechnikas gali sujungti arba padalinti dviejų atskirų vamzdžių srautus naudodamas vamzdžių tėkmę. Paprastai tokio paties skersmens vamzdžiams sujungti naudojama standartinė vamzdžių tee. Tačiau tee taip pat gali būti naudojama sujungiant skirtingo skersmens vamzdžius, kai joje yra reduktorius. Mūsų vamzdžių trišakiai gali būti pagaminti iš daugybės medžiagų, kad atitiktų įvairių programų poreikius. Be to, siekiant patenkinti tarptautinių klientų reikalavimus, jis gali būti pagamintas pagal daugybę standartų, tokių kaip ASME, DIN, JIS, EN ir kt.

Mes siūlome santechninę armatūrą, nerūdijančio plieno santechninę armatūrą ir nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamąsias detales, kurios yra pagamintos iš geriausios kokybės nerūdijančio plieno. Mūsų platus sanitarinių nerūdijančio plieno kelių pasirinkimas yra žinomas tarp klientų dėl savo tempimo jėgos. Šie įvairių tipų ir apdailos plieno vamzdžių jungiamosios detalės pagal poreikius.

Stainless Steel Tee manufacturers

Nerūdijančio plieno Tee gamintojai


Stainless Steel Tee suppliers

Nerūdijančio plieno Tee tiekėjai


Stainless Steel Tee price

Nerūdijančio plieno Tee kaina


Specifikacijos:
1. Dydis: DN25-DN100, 1 "- 4"
2. Standartai: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3. Medžiaga: SUS304, SUS316L
4. Filtravimo tikslumas: 0,45, 0,10, 0,65, 1,0, 3,0, 5,0, 10,0 (μm).
5. Filtravimo medžiaga: politetrafluoretilenas (PTFE), polipropilenas (PP), polieterio sulfonas (PES / PS), PVDF (PVDF), nailonas (N6, N66), gerai sumaišoma (CN - CA)
6. Darbinė temperatūra: <>
7. Filtro kiekis: 1–14. (a)
8. Sujungimo formos: suvirinimas, papartis, sriegis, flanšas
9. Sandarinimo medžiaga: EPDM, FPM


Tipai:
„BS Pull Tee“
SMS žinutė
3A Tee
Spaustukas Tee


Paviršius:
Vidinio paviršiaus apdorojimas: Ra≤0,8μm / 1,6 μm
Išorinio paviršiaus apdorojimas: Ra≤0,8 μm / 1,6 μm


Taikymas:
Itin grynas vanduo ir filtravimas; Itin grynas elektroninis cheminių tirpalų filtravimas; Fermentacijos bakas, rezervuarai, ingredientų skardinės, sterilus išmetimas, įleidimo filtravimas; Elektroninis pramoninis didelio grynumo dujų filtravimas.


Turinti didelę patirtį ir kompetenciją, „Beall Industry Group“ yra viena iš pirmaujančių nerūdijančio plieno kelių gamintojų ir tiekėjų. Jūsų paslaugoms yra šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Būkite tikri, kad pas mus bus parduota konkurencinga kaina iš nerūdijančio plieno.


Tyrimo