„Monel405“

Pokalbis dabar
Informacija apie

MONEL Alloy 400 (UNS N04400)


Ni 66,5 Cu 31 Fe 2,5 Mn 2,0 C 0,3 Si 0,5 S 0,024

Aukštos kokybės lydiniai sandėliuojami ir gaminami šiomis formomis šiomis formomis: strypas, viela, lakštas, plokštė, ritė, tvirtinimo detalės ir kaltiniai.


Apžvalga

Nikelio-vario lydinys, atsparus jūros vandeniui ir garams aukštoje temperatūroje, taip pat druskos ir kaustiniams tirpalams.
Lydinys 400 yra nikelio ir vario lydinys, pasižymintis puikiu atsparumu korozijai įvairiose terpėse. Lydinys pasižymi geru bendruoju atsparumu korozijai, geru suvirinamumu ir vidutinio stiprumo ir dideliu stiprumu. Lydinys buvo naudojamas įvairiais atvejais. Jis pasižymi puikiu atsparumu greitai tekančiam sūriam arba jūros vandeniui. Jis yra ypač atsparus druskos ir vandenilio fluorido rūgštims, kai jos pašalinamos. Lydinys kambario temperatūroje yra šiek tiek magnetinis. Lydinys plačiai naudojamas chemijos, naftos ir jūrų pramonėje.


Turinti didelę patirtį ir kompetenciją, „Beall Industry Group“ yra viena iš pirmaujančių „monel405“ gamintojų ir tiekėjų. Jūsų paslaugoms yra šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Būkite tikri, kad su mumis gausite konkurencingą kainą „monel405“.


Tyrimo