904L nerūdijančio plieno lakštas / plokštė

904L nerūdijančio plieno lakštas / plokštė
Pokalbis dabar
Informacija apie
Turėdama didelę patirtį ir patirtį, Beall Industry Group yra viena iš pirmaujančių 904l nerūdijančio plieno lakštų / plokščių gamintojų ir tiekėjų. Jūsų paslaugoje yra šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Prašome būti tikri, kad įsigyjama su mumis konkurencinė kaina 904l nerūdijančio plieno lakštų / plokščių.

904L / N08904 nerūdijančio plieno lakštai yra labai atsparūs korozijai įvairiuose procesų aplinkose. . Mes turime apie 5000-10000 metrinių tonų nerūdijančio plieno atsargų per mėnesį. Kadangi Kinijoje yra didelis akcijų turėtojas, mes teikiame geriausias kainas, kokybę, paramą ir greitą pristatymo laiką

904L (UNS N08904) nerūdijančio plieno lydinys yra super austenitinis nerūdijantis plienas, kuris skirtas vidutinio ar aukšto atsparumo korozijai daugelyje procesų aplinkoje. Aukšto chromo ir nikelio kiekio derinys kartu su molibdeno ir vario priedais užtikrina puikų atsparumą korozijai.

Naudojant itin legiruotą cheminę medžiagą - 25% nikelio ir 4,5% molibdeno, 904L užtikrina gerą atsparumą korozijai atsparius chloridinius įtempius, atsparumą korozijai ir bendrą atsparumą korozijai, pranašesnį už 316L ir 317L molibdeno patobulintus nerūdijančio plieno.

Lydinys 904L buvo sukurtas taip, kad atlaikytų aplinką, kurioje yra atskiestos sieros rūgšties. Jis taip pat suteikia gerą atsparumą kitoms neorganinėms rūgštims, tokioms kaip karšta fosforo rūgštis, taip pat dauguma organinių rūgščių.


Tyrimo