PRIVATINĖ POLITIKA

Ši privatumo politika apibūdina, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją. Naudodamiesi www.beallindustry.com („Svetainė“) jūs sutinkate, kad būtų saugoma, tvarkoma, perduodama ir atskleidžiama jūsų asmeninė informacija, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

Kolekcija

Galite naršyti šioje svetainėje nepateikdami jokios asmeninės informacijos apie save. Tačiau norėdami gauti pranešimus, atnaujinimus ar paprašyti papildomos informacijos apie www.beallindustry.com ar šią svetainę, galime rinkti šią informaciją: vardą, pavardę, kontaktinę informaciją, el. Pašto adresą, įmonę ir vartotojo ID;

korespondencija, atsiųsta mums arba iš mūsų, bet kokia papildoma informacija, kurią pasirinkote pateikti; ir kita informacija apie jūsų sąveiką su mūsų svetaine, paslaugos, turinys ir reklama, įskaitant kompiuterio ir ryšio informaciją, puslapio peržiūros statistiką, srautą į svetainę ir iš jos, skelbimo duomenis, IP adresą ir standartinę žiniatinklio žurnalo informaciją.

Jei nuspręsite mums pateikti asmeninę informaciją, jūs sutinkate, kad ši informacija būtų perduodama ir saugoma mūsų serveriuose, esančiuose JAV.

Naudokite

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami jums prašomas paslaugas, bendraudami su jumis, šalindami problemas, tinkindami patirtį, informuodami apie mūsų paslaugas ir svetainės atnaujinimus bei įvertindami susidomėjimą mūsų svetainėmis ir paslaugomis.

Kaip ir daugelyje svetainių, mes naudojame „slapukus“ norėdami pagerinti jūsų patirtį ir rinkti informaciją apie lankytojus ir apsilankymus mūsų svetainėse. Prašome žiūrėti „Ar mes naudojame„ slapukus “?“ žemiau pateiktą informaciją apie slapukus ir kaip mes juos naudojame.

Atskleidimas

Mes neparduodame ir nenuomojame jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims jų rinkodaros tikslais be jūsų aiškaus sutikimo. Mes galime atskleisti asmeninę informaciją norėdami reaguoti į teisinius reikalavimus, vykdyti savo politiką, reaguoti į tvirtinimus, kad skelbimas ar kitas turinys pažeidžia kitų teises, ar apsaugoti kieno nors teises, nuosavybę ar saugumą. Tokia informacija bus atskleista pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus. Taip pat galime dalintis asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kurie padeda vykdyti mūsų verslo operacijas, ir su mūsų šeimos nariais, kurie gali pateikti bendrą turinį ir paslaugas bei padėti aptikti ir užkirsti kelią galimai neteisėtoms veikoms. Jei planuojame susijungti ar ją įsigyja kitas verslo subjektas, galime dalytis asmenine informacija su kita įmone ir pareikalausime, kad naujasis jungtinis subjektas laikytųsi šios privatumo politikos, susijusios su jūsų asmenine informacija.

Prieiga

Bet kuriuo metu galite prieiti prie mums pateiktos asmeninės informacijos ar ją atnaujinti susisiekę su mumis www.beallindustry.com

Saugumas
Mes traktuojame informaciją kaip turtą, kuris turi būti apsaugotas, ir naudojame daugybę priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos ir atskleidimo. Tačiau, kaip jūs tikriausiai žinote, trečiosios šalys gali neteisėtai perimti arba pasiekti perdavimo ar privačius pranešimus. Todėl, nors labai stengiamės apsaugoti jūsų privatumą, mes nežadame ir neturėtumėte tikėtis, kad jūsų asmeninė informacija ar asmeniniai ryšiai visada išliks privatūs.
Generolas
Bet kada galime atnaujinti šią politiką, paskelbdami pakeistas sąlygas šioje svetainėje. Visos pakeistos sąlygos automatiškai įsigalioja po 30 dienų nuo jų paskelbimo svetainėje. Jei turite klausimų apie šią politiką, atsiųskite mums el. Laišką.