Nerūdijančio plieno taikymas

Nerūdijančio plieno yra universalus medžiaga. Pirmą kartą panaudotas jis greičiau rasti savo kelią į chemijos pramonėje dėl jos korozijai charakteristikų stalo įrankių gamybai. Atsparumas korozijai šiandien yra vis dar labai svarbi ir lėtai Krūtinė nuolat jų mechaninės savybės medžiagos pripažįstami. Tai medžiaga, kuri išlaiko ant rasti savo kelią į naujus prašymus dėl arti kasdien bazėms. Žemiau rasite paraiškų skaičius kur nerūdijančio plieno įrodė save per daugelį metų patikimas paslaugas.

Peiliai ir virtuvės

Labiausiai žinoma programa nerūdijančio plieno yra tikriausiai peiliai ir virtuvės. Geriausių stalo įrankiai naudoja specialiai pagamintas 410 ir 420 peiliai ir įvertinimas 304 (18/8 nerūdijančio plieno, 18 % chromo 8 % nikelio) šaukštai ir šakutės. Skirtingų rūšių naudojami kaip 410/420 gali būti sukietėjęs ir grūdintas, kad peilio geležtės bus imtis aštri briauna, kadangi daugiau kaliojo 18/8 nerūdijančio plieno yra lengviau dirbti ir todėl labiau tinka objektų, kurie turi būti atliekami daug formavimas, poliravimo ir šlifavimo procesus.

Cheminės medžiagos, perdirbimo ir naftos ir dujų pramonės

Tikriausiai reikliausių sektoriams, kuriuose naudoti nerūdijančio plieno yra cheminės medžiagos, perdirbimo ir naftos ir dujų pramonės sukūrė didelę rinką nerūdijančiose talpose, vamzdžių, siurblių ir vožtuvų taip pat. Vienas iš pirmosios pagrindinės sėkmės istorijų 304 nerūdijančio plieno buvo praskiesta azoto rūgštimi laikyti kaip jis gali būti naudojamas plonesnis skirsniuose ir buvo labiau patikimas nei kitos medžiagos. Specialios klasės nerūdijančio buvo sukurta, kad didesnis atsparumas korozijai ne platų skirtingoms temperatūroms. Jie naudojami vandens gėlinimo įrenginiai, nuotėkų valymo įmonių, atviroje jūroje oilrigs, palaiko ir laivų sraigtus.

Elektros energijos gamybos


Nerūdijančio plieno ir kitų korozijai atsparių lydinių yra plačiai naudojamas elektros energijos gamybos pramonė kovai su korozijos, ypač aukštesnėje temperatūroje. Visų pirma nikelio lydiniai naudojami aukštos temperatūros stiprumo ir oksidacijos atsparumas iškastinio naudojantiems elektrines. Nikelio lydiniai ir kiti nerūdijančio plieno taip pat plačiai naudojama išmetamųjų dujų desulfarization vienetų.
Branduolinės energetikos pramonei taip pat naudoja didelius kiekius nerūdijančio plieno, dažnai nurodyta mažai kobalto kiekis, tiek energijos generavimo ir spinduliuotės izoliavimo. Specialios louvered vėdinimo šachtas yra pagaminti, kuris yra skirtas naudoti įvykus avarijai ruonių augalų per metus prireikus. Garo ir dujų turbinos naudoti nerūdijančio plieno dėl savo korozijai atsparus ir šilumos atsparus savybes.

Maisto produktų gamyba

Taip pat daug nerūdijančio plieno naudojami maisto gamybos ir saugojimo. Dažniausiai naudojamas klases yra 304 ir 316. Apskritai, 304 yra iš esmės darbinis įvertinimas, o 316 naudojama atšiaurus aplinkoje. Svarbi priežastis kailių naudojant nerūdijančio plieno nėra tiek daug Korozinis poveikis maisto sau, taip pat tai, kad nerūdijančio plieno naudojimas leidžia greičiau ir efektyviau valyti. Pavyzdžiui, ledų gamyba 316 yra nurodyta, kad stiprus anti-bakteriologinis valymo ir plovimo sistemos gali būti naudojamas. Vienas iš svarbiausių privalumų iš nerūdijančio plieno yra, kad ji perteikia be skonio maisto produktų, kurie ateina su.

Architektūros, statybos ir statybos

Architektūra, statyba ir statybos rinka auga kaip daug modernių pastatų naudoti nerūdijančio plieno apdaila, stogų ir fasadų. Kitas dalykas yra kad mažai priežiūros sąnaudas ir anti-vandalų charakteristikos nerūdijančio plieno suteikia augančia rinka, viešojo transporto, bilietų automatuose ir lauko baldų savivaldybės rinkos. Nerūdijančio plieno naudojamos statybos tikslams, taip pat. Kai gelžbetonio pirmą kartą pradėjo naudoti buvo nuspręsta, kad anglinio plieno naudojamas būtų nėra rūdžių, cemento, akivaizdžiai kilęs iš kalkakmenio, yra šarminis. Tačiau nuolat naudojant smėlis druska ant tiltų galite pakeisti pH rūgštinis tokiu būdu rūdžių plieno, kuris tęsiasi ir įtrūkimų betono. Nerūdijančio plieno armatūros baras, nors iš pradžių brangus, yra įrodyti, labai geros gyvenimo ciklo įkainojimo savybių.

Medicinoje

Ypač švarus ištirpsta nerūdijančio plieno naudojama medicininiams implantams ir dirbtinis klubų. Medicinos įranga - ortopedinės lovos, spintos ir tyrimo mašinos - daug yra pagamintas kaip standartiniai iš nerūdijančio plieno dėl savo higieniška ir lengvai valomas savybes. Farmacijos kompanijų naudoti nerūdijančio plieno tabletes piltuvėlius ir bunkeriai ir vamzdynai kremai ir sprendimus.

Automobilių

Automobilių daro vis daugiau naudoti nerūdijantį plieną, visų pirma dėl dujų išmetimo sistemų (409 laipsnio) ir katalizinių konverterių, bet ir struktūriniais tikslais. Didesnį dėmesį stengiamasi pasiekti mažos ilgalaikės priežiūros išlaidos, mažiau kenkia aplinkai ir didesnį susirūpinimą kelia su eksploatacijos išlaidas, nerūdijančio plieno rinkoje ir toliau gerinti.