440c nerūdijančio plieno juosta

Pokalbis dabar
Informacija apie

Jei planuojate pirkti 440c nerūdijančio plieno juosta Kinijos iš profesinės 440c nerūdijančio plieno juosta, 440c ruože, 440c ritė gamintojų Kinijoje ir tiekėjų Kinijoje, prašome nedvejodami susisiekite su Beall pramonės grupė, su gamybos fabrikas, mes visada jūsų paslaugoms.

Pramonė Grupės įrengta moderniausių valcavimo staklėms, vertikalios Bright atkaitinimo linijos, nuriebalinti linijos, tikslumo Slitters, kirpimo linijas ir ruožas lenkimo išlyginimo linija. Mes esame pajėgi gaminti didelio tikslumo kokybės metalo su 0,05 mm minimalus storis ir 2.0mm minimalus plotis. Džiaugiamės specialiai dizainas ir pažangios įrangos pasiūlyti specialų poreikius mūsų klientams.

Standartinis: AISI, ASTM, DIN, EN, GB ir JIS

Medžiagos:

400series:409, 409 L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Specifikacija:

1. storis: 0,05 mm ~ 5 mm

2. plotis: 2.0 mm ~ 1500 mm

Pakavimas:

Ritė ID: 150mm - 610mm

Ritė OD: 300mm - 1 200 mm

Taikomoji programa:

1. auto dalys:

a) Mobiliojo telefono kosminę shellb) diskas jungiklis c) ofortas partsd) elektroninių štampavimo dalys e) elektronų prožektoriai dalių f) apsaugoti mėgintuvėlį su optinio pluošto kabelis

2. auto dalys:

a) cilindro tarpine b) stūmoklio išplėtimo žiedas c) galinė sienelė, automatinis filtras. d) apdailos juostelės

3. virtuvės įrenginys:

a) nerūdijančio plieno virtuvės

4. tekstilės ir lengvosios pramonės:

a) audimo staklės veleno b) Audimas mašina pynė reed

5. medicinos prietaisų:

a) chirurginės Balevičius) chirurginės adatos c) kateteris stentai operacijai.

6. statybos apdaila:

a) liftas b) grindų šildymo c) kiti papuošalai

7. kosmoso:

a) aviacijos turbinų antgalyje b) nerūdijančio plieno membraną c) tikslumo nerūdijančio plieno kapsulė

Gaminama produkcija:

Karšto nerūdijančio plieno juosta yra pusgaminiu gauti iš karšto valcavimo plokštės arba ruošinių ir konvertavimo gaminamas šalto valcavimo.

Šaldymo nerūdijančio plieno juosta gaminama iš karšto valcavimo, atkaitintomis ir marinuoti juostelės iš šalto valcavimo poliruoto sąrašus. Priklausomai nuo storio pageidaujama, šalto valcavimo reikalauja įvairių numeriai eina per į gamyklą atlikti būtiną sumažinimą ir užtikrinti norimą paviršiaus savybes ir mechanines savybes. Tik trys valcavimo (nešlifuoto) apdailai (Nr. 1, Nr. 2 ir ryškiai užgrūdinta) ir vienas poliruoto apdaila (malūnas restauruoti) yra dažniausiai teikiamos nerūdijančio plieno juosta.


Tyrimo