BEALL Industry Group Co, Limited yra pirmaujanti gamintojas ir tiekėjas iš nerūdijančio plieno, dvipusio duomenų perdavimo ir super nickle lydinio medžiagos su 20 metų patirtį, tiekiantis elektros energiją galutiniams vartotojams įvairiausi iš įvairių sričių. BEALL pramonės grupė sustiprino į lauką nerūdijančio plieno nuo ankstesnės 1990 m. Su 20 metų plėtrai, Beall pramonės grupė dabar apima iškrovimo plotas 520,000 kvadratinių metrų ir turi 500 darbuotojų.

BEALL pramonės grupė dabar turi 2 gamyklas rasti Jiangsu Province, ir Zhejiang Province, vienas biuras, Shanghai.Now gamybos įmonėse Beall pramonės grupė apima 4 gamybos linijų lydymo įskaitant 2 komplektai 12 tonų AOD refing krosnis, 1 kompl 15 tonų AOD refing krosnis ir 1 rinkinys 18 tonų AOD refing krosnis; 1 ištisinio liejimo plieno ruošiniai kompiuteris; 5 rinkinių šalto valcavimo mašinų; 3 rinkiniai atėmimo ryškiai žymėti krosnis; 1 kompl dėl 20 tonų terminio apdorojimo krosnims; 4 colių 20 colių šalto piešimo mašinos ir kitos pažangios įrangos.

Nuo pat įkūrimo mūsų tarptautinių pardavimų biurą Šanchajuje, Beall's profesinės tarptautinės pardavimų komanda dirba uoliai patenkinti didėjančią paklausą pasaulio rinkoje. Glaudus bendradarbiavimas tarp mūsų patyrę gamykloje ir profesionalių tarptautinio pardavimų vadybininkas, Beall žada Klientai patikimos kokybės, dėl pristatymo laiko, profesionalų aptarnavimą iki ir po pardavimo. BEALL ką turi geriausio padėti klientams taupyti išlaidas, didinti konkurencingumą, kad pelno.

Reputaciją ir patirtį Beall pramonės grupė įgijo per metus padėjo jį tarp rinkos lyderių susijusių produktų visame pasaulyje!