AOD krosnis

AOD krosnies (argono deguonies šalinimo krosnies) rafinavimo įranga argono deguonies rafinavimui. Jo forma panaši į keitiklio formą.
AOD krosnies metodas (ty argono deguonies pašalinimas deguonimi) yra pažangesnė nerūdijančio plieno rafinavimo technologija. Naudingojo modelio privalumai yra paprasta įranga, patogus eksploatavimas, didelis pritaikomumas, mažos investicijos ir mažos gamybos sąnaudos, jis plačiai naudojamas.
Rafinavimo krosnis

Rafinavimo krosnis yra lydymosi įranga karšto perdirbimo pramonėje ir dažniausiai naudojama lydymo įrangoje, kad galutinis išlydyto plieno deoksidacijos ir legirinimo procesas būtų juodųjų metalų metalurgijoje. Įrenginys, naudojamas šiurkščiavilnių metalų pašalinimui spalvotųjų metalų arba plieno metalurgijoje.
Priklausomai nuo lydymo tikslo, yra skirtingos klasifikacijos. Pagrindinė gamybos įranga yra RH rafinavimo krosnis ir LF rafinavimo krosnis.
Vakuuminė krosnis

Vakuuminė krosnis, tai yra vakuumo sistema tam tikroje krosnies ertmės erdvėje, išleidžiama dalis krosnies ertmės, kad slėgis krosnies ertmėje būtų mažesnis už standartinį atmosferos slėgį. Taigi erdvė krosnies kameros viduje yra vakuuminė, ty vakuuminė krosnis. Dažniausiai naudojamas vakuuminiam lydymui, degazavimui, elektrinių vakuuminių dalių atkaitinimui, metalinių dalių litavimui ir keramikos-metalo sandarinimui.
Elektroslako lydymosi krosnis

Elektroslako perlydimo krosnis yra elektrinis krosnies aparatas, kuris rafinuoja tam tikrus plienus ar lydinius, naudodamas šlako apsaugą nuo oro. Elektroslako perlydimas paprastai atliekamas esant atmosferos slėgiui, o vakuumo mazgai taip pat gali būti sukonfigūruoti vakuumui tobulinti.
Elektroslako perlydymo metodas yra paprastas ir lengvai valdomas, o plieno luitas yra sutankintas, o paviršiaus kokybė gera.
Lupimo mašina

Norėdami pagerinti apvaliojo plieno gaminių kokybę, šlifavimo mašinoje dažniausiai naudojama sūkurinio pjovimo technologija, kad būtų galima greitai nuvalyti išorinį apvaliojo plieno paviršių. Tai gali pašalinti oksido sluoksnį ir produktų trūkumus perdirbimo metu, kad produktų kokybę būtų galima pagerinti atsižvelgiant į skirtingos gamybos poreikius.
Plaktuko mašina

Plaktuko staklės yra plačiausiai naudojamas kalimo įrangos tipas. Plaktuko mašina - tai mašina, kuri numetama sunkiu plaktuku arba apdorojama išorinės jėgos, kad būtų galima judėti dideliu greičiu, kad kinetinė energija dirbtų ruošinyje, kad būtų padaryta plastinė deformacija.
Plaktuko staklės yra paprastos struktūros ir gerai pritaikomos procesams. Šiandien tai yra pagrindinė kalimo gamybos įranga.
Cheminė analizė

Metalo cheminė analizė daugiausia suteikia įmonei tikslią informaciją apie metalo medžiagas. Atlikdami cheminės sudėties analizę, galime greitai nustatyti įvairius gaminio komponentus, padėti mums nustatyti medžiagas, komponentus ir turinį, užtikrinti, kad žaliavos atitiktų sudėties reikalavimus, padėti gamyklai kontroliuoti medžiagų kokybę ir sumažinti gaminio kokybės problemas.
Fizinė analizė

Metalinių medžiagų atsparumas pažeidimams veikiant apkrovai vadinamas mechaninėmis savybėmis. Taikomos apkrovos savybės yra skirtingos, be to, skirsis ir metalinėms medžiagoms reikalingos mechaninės savybės.
Mūsų gamykla teikia fizinę analizę, siekdama įsitikinti, kad visos mechaninės gaminių savybės gali atitikti visų rūšių standartines sistemas ir patenkinti klientų reikalavimus dėl gaminio mechaninių savybių.